Grupo Caliente

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša viac ako 15 rokov exotickú hudbu a horúce rytmy Latinskej Ameriky, Orientu a iných exotických krajín. 10 až 90-minútová tanečná show v originálnych kostýmoch oživí každé podujatie!

Mário Lopéz Dance Company

Tanečník Mário Lopéz po účasti na turné a karnevale v Kostarike a Nikarague v roku 2005 založil vlastnú tanečnú školu a profesionálny súbor s ktorým účinkuje na rôznych akciách. V súčasnosti pôsobí ako tanečník, choreograf, animátor, inštruktor latino Dance Fit, učiteľ salsy. Dosiahol titul vicemajster sveta 2009, majster Európy 2005, vicemajster sveta 2013 v salse. Účinkoval s umelcami Gente De Zona, Eddy K, Timbal.

Shine Dance Group

Shine dance group je profesionálna dievčenská tanečná skupina. Portfólio tanečnej skupiny tvorí široké spektrum tanečných štýlov ako je latino, shows, kabaretné čísla, hip-hop, disco a cheerleading. Tanečná skupina pripraví choreografiu na mieru, podľa zadaných požiadaviek. Ponúka taktiež animačný program Minidisco pre najmenších.

ASC Cheerleaders

ASC CHEERLEADERS je jedinečná tanečná skupina, ktorá v dokonalej súhre spája tanec a roztlieskavanie. Výsledkom sú nápadité tanečné show, ktoré pohladia nielen oko mužského diváka, no zabavia celé publikum. Dievčatá sú časťou športových zápasov, firemných eventov, osláv, plesov, kultúrnych podujatí a zaujímavých promo akcií. Team tvorí 20 cheerleaderiek – tanečníčok, so skutočne príjemným vzhľadom a vystupovaním.

Vivas Dance Group

Tanečná skupina Vivas prináša energické tanečné vystúpenie s pestrofarebnými kostýmami, chytľavou hudbou a očarujúcimi dievčatami. Vivas ponúka rôzne štýly tanca, od latinsko-amerických, cez retro po kabaret.

Jakub a Tina

Jakub a Tina sú tanečný pár pôsobiaci na medzinárodnej úrovni. Aktívne vystupujú v množstve krajín vrátane Ruska, Švajčiarska, Chorvátska a Srbska. Profesionálny tanečný pár sa venuje spoločenským a latinsko-americkým tancom v oblasti show aj na súťažnej úrovni. Tanečné vystúpenie a škola tanca od tanečného páru je vhodná na eventy, plesy, firemné akcie, oslavy a svadby.

Bailadora

Tanečná skupina Bailadora prináša extravagantnosť, akú vyvolá v Karibskej, Hawaiskej alebo Orientálnej párty. Teambuilding môže mať tematiku Moulin Rouge, Bond či Hollywood night, kde tanečnice rozprúdia rytmickosť v krvi zábavnými súťažami.