Mário Lopéz Dance Company

Mário Lopéz (tanečník) po účasti na turné a karnevale v Kostarike a Nikarague v roku 2005 založil vlastnú tanečnú školu Mário Lopéz Dance Company a profesionálny súbor Sabrosura, s ktorým účinkuje na rôznych akciách a v televíznych show. 

Ako choreograf má za sebou účinkovanie v Let´s dance, Slovensko má talent, Talent mania, Miss Universe či Cat girl. V súčasnosti pôsobí ako tanečník, choreograf, animátor, inštruktor zumby, učiteľ salsy a DJ. Dosiahol titul vicemajster sveta 2009, majster Európy 2005, majster sveta 2013 v salse. Účinkoval s umelcami Gente De Zona, Eddy K, Timbalive a iní. 


Shine Dance Group

Shine dance group profesionálna dievčenská tanečná skupina zo Žiliny. Ponúka rôzne tanečné vystúpenia na plesy, firemné večierky, športové podujatia, spoločenské podujatia a eventy podobného druhu. Portfólio tanečnej skupiny tvorí široké spektrum tanečných štýlov ako je Latino, Shows, Kabaretné čísla, Hiphop, Disco Dance a Cheerleading. Tanečná skupina dokáže taktiež vytvoriť choreografiu na mieru, podľa zadaných požiadaviek. Ponúka taktiež animačný program tzv. Minidisco pre najmenších.


ASC Cheerleaders

ASC CHEERLEADERS je jedinečná tanečná skupina, ktorá v dokonalej súhre spája tanec a roztlieskavanie. Výsledkom sú nápadité tanečné show, ktoré pohladia nielen oko mužského diváka, no zabavia celé publikum. Už od roku sú dievčatá súčasťou športových zápasov, firemných eventov, osláv, plesov, kultúrnych podujatí a zaujímavých promo akcií. Team tvorí 20 cheerleaderiek – tanečníčok, so skutočne príjemným vzhľadom a vystupovaním.