Tomáš Ďutka moderátor

Moderátor Tomáš Ďutka má na svojom konte už viac ako 400 rôznych eventov, vrátane spolupráce s televíziami RAJ, 213 a RTVS. Filozofiou tohto moderátora je vytvoriť skvelú atmosféru, zabaviť, strhnúť diváka a prirodzene ho presvedčiť o význame daného okamihu a dôležitosti jeho účasti. Moderátor pri svojej práci kladie dôraz na cit, kreativitu, dokonalú prípravu.

Moderátor Seky

Miroslav Sekerák moderuje akcie pre deti, otvorenia, talkshow, prednášky, kvízy, firemné akcie. Miluje rozosmievanie publika a pozornosť poslucháčov v uvoľnenej atmosfére. Svoje rečnícke schopnosti predviedol na davom zastúpených miestach OC Galérie, OC Cassovia, OC Atrium Dubeň, Tesco, SynotTip, FORUM, Kasárne Kulturpark a ďaších.

Michal Domonkos

Moderátor, mnohostrannej vynaliezavosti a schopnosti rýchlej adaptácie, rád spestrí atmosféru. Prináša ju so sebou na  eventy, festivaly, jarmoky, kultúrne letá, plesy, svadby, firemné eventy. Kostými sú maličkosť, patria k jeho srdcovke.

Michal, podľa požiadaviek, uvádza i vlastnú talkshow na súkromnom evente. Alebo hostí zabaví Hudobno - dramatickým kvízom s Michalom Domonkosom a Natáliou Kóšovou, plný originálnych súťaží.

Vlado Varecha 

Moderátor Vladimír je známy prostredníctvom rádiového éteru z Eruopy 2. Svojou húževnatosťou spríjemnňuje atmosféru na mnohých eventoch. Komunikačné zručnosti prezentuje na podujatiach ako sú teambuildingy, galavečery, svadby, detské eventy, športové akcie a ďalšie.

Svojej práci sa odovzdáva s heslom "skĺbiť profesionalitu s dávkou humoru, nech to stojí za to a nech je veselo!".