Trial Show

Profesionálny športovec a showman v jednom Ján Kočiš. Počas pretekárskej kariéry vyhral mnoho súťaží, vrátane titulu Majstra sveta v cyklotriale. Trial show ponúka divákom dávku adrenalínu, ale najmä zábavy. Po show je možná autogramiáda a fotenie s divákmi. 

Ohňová show, svetelná show

Fire show je dych berúci tanec s ohňom.  Jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a dodá každému eventu, plesu, svadbe či festivalu jedinečnú nezabudnuteľnú atmosféru, adrenalín a úžas. 

Light show je výnimočná svojou dynamikou, plná svetelných efektov. Zaujme a osloví všetky vekové generácie vrátane tých najnáročnejších divákov. 

Bublinová show

Internacionálne vystupujúci profesionálny bublínár vyniká držaním niekoľkých svetových rekordov. Matěj Kodeš sprostredkuje svoje umenie medzi divákov ozajstným bytím v bubline. Veľkolepá možnosť nadobudnúť zážitok, aký ponúkajú jeho šikovné ruky i myseľ, je pocit na "popraskanie".

Robot Dance

Rafinované tanečné pohyby a interaktívne vystúpenia sú vlastné robotickému tanečníkovi. Svojim hydraulickým pohybom sci-fi žánre transformuje z virtuality do reality. Perfektný kovový kostým a laserové lúče sú jeho identitou ako z doby Hviezdnych vojen alebo zo Startreku.

Príležitosť ohúriť prostredníctvom produktového promotéra, guerilla marketingu, robotického gogo roztancovania alebo jednoducho partyrobota je reálnou. 

Bodypainting, Facepainting

Bodypainting (body painting, maľovanie na telo) je podoba body art (telového umenia), pri ktorej sa používa nahé alebo polonahé ľudské telo ako východiskový materiál pre maliarsku tvorbu, ktorá môže byť doplnená inými vizuálnymi prvkami (napríklad pokrývkou hlavy). Maľba nanášaná na telo je iba dočasná (vydrží niekoľko hodín). Podľa želania klienta bez problémov vytvoríme čokoľvek - logá, nápisy, umelecké diela, uv maľby na polonahé telá. Taktiež ponúkame maľbu, ktorá sa obmedzuje na oblasť tváre a označuje sa ako face painting.

Kúzelník

Kúzelník vtiahne diváka do tajomného sveta kúziel a ilúzií. Na výber sú rôzne kúzelnícke programy (prebodnutie ženy, vyslobodzovanie z pút, zmena tváre iluzionistu a iné). Kúzelnícke programy sú vhodné pre škôlky, školy, detské podujatia, párty a iné.

Domi Dean ART pre deti

Domi Dean Art pre deti (i dospelých) počas firemných akcií, dní detí a iných podujatí slúžia na to, aby sa deti nie len dobre zabavili, ale aj načreli do svojho vnútra a našli v ňom umeleckú dušu. Ponuka kreatívnych workshopov, je ideálnym spestrením eventov aj teambuildingov. Domi Dean Art sa zameriava na kreatívne workshopy pre dospelých aj pre deti. Domi rada pripraví workshop šitý na mieru eventu aj klientovi. 

Príklady workshopov: maľovanie obrazov, oblečenia, tenisiek, tvorivé dielne, vianočné dielne.

Dvor Zázrakov

Fantazijný svet detského diváka rozvíjajú profesionálny bábkoherci a činoherní herci sprístupňujúci zázraky. Svet dospelých spompéznie k bezstarostnosti, čo podmania rozprávky Dobšinského, Nemcovej a ďalších prozaických literátov.