Trial Show

Profesionálny športovec a showman v jednom Ján Kočiš. Počas pretekárskej kariéry vyhral mnoho súťaží, vrátane titulu Majstra sveta v cyklotriale. Trial show ponúka divákom dávku adrenalínu, ale najmä zábavy. Po show je možná autogramiáda a fotenie s divákmi. 

Ohňová show, svetelná show

Ohňová šou (Fire show) je dych berúci tanec s ohňom, ktorý si vyžaduje od vystupujúcich vrcholné sústredenie. Je to jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a dodá každému eventu, plesu, svadbe či festivalu jedinečnú nezabudnuteľnú atmosféru, adrenalín a úžas. Toto predstavenie je vhodné do takmer akýchkoľvek podmienok. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Svetelná show (Light show) je výnimočná svojou dynamikou, plná svetelných efektov. Zaujme a osloví všetky vekové generácie vrátane tých najnáročnejších divákov. Svetelná show od našich profesionálov zanechá dojem úžasu a pachuť adrenalínu. Light show je vhodná najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru.

Bodypainting,  facepainting

Bodypainting (body painting, maľovanie na telo) je podoba body art (telového umenia), pri ktorej sa používa nahé alebo polonahé ľudské telo ako východiskový materiál pre maliarsku tvorbu, ktorá môže byť doplnená inými vizuálnymi prvkami (napríklad pokrývkou hlavy). Maľba nanášaná na telo je iba dočasná (vydrží niekoľko hodín). Podľa želania klienta bez problémov vytvoríme čokoľvek - logá, nápisy, umelecké diela, uv maľby na polonahé telá. Taktiež ponúkame maľbu, ktorá sa obmedzuje na oblasť tváre a označuje sa ako face painting.

Kúzelník

Kúzelník vtiahne diváka do tajomného sveta kúziel a ilúzií. Na výber sú rôzne kúzelnícke programy (prebodnutie ženy, vyslobodzovanie z pút, zmena tváre iluzionistu a iné). Kúzelnícke programy sú vhodné pre škôlky, školy, detské podujatia, párty a iné.

Domi Dean ART pre deti

Umelecké kurzy Domi Dean Art pre deti (i dospelých) počas firemných akcií, dní detí a iných podujatí slúžia na to, aby sa deti nie len dobre zabavili, ale aj načreli do svojho vnútra a našli v ňom umeleckú dušu. Ponuka kreatívnych workshopov, je ideálnym spestrením eventov aj teambuildingov. Domi Dean Art sa zameriava na kreatívne workshopy pre dospelých aj pre deti. Domi rada pripraví workshop šitý na mieru eventu aj klientovi. Príklady workshopov: maľovanie obrazov, oblečenia, tenisiek, tvorivé dielne, vianočné dielne.