Svadba na kľúč

Svadba na kľúč ponúka veľa výhod: prednostná rezervácia top svadobných termínov v rôznych reštauráciach a hoteloch po Slovensku. Zľavy za množstvový odber u našich dodávateľoch (kvety na svadbu, výzdoba na svadbu, svadobní umelci). Svadba je naša vášeň a preto každej činnosti venujeme s láskou dostatok času a zameriavame sa na každý detail. Plánovanie svadby na kľúč začína na dobrej káve, kde zostavíme svadobný harmonogram. Následne sa vrhneme na zabezpečenie služieb ako: hudba a program na svadbu (nezabudneme ani na svadobné súťaže), svadobnú výzdobu a dekorácie.  Pripravíme svadobné tlačoviny vrátane pozvánok na svadbu. Objednáme svadobnú tortu a zákusky. Na svadbu vás odvezieme modernou limuzínou alebo historickým veteránom.


Firemná akcia na kľúč

Firemné akcie na kľúč zabezpečujeme pre spoločnosti zo Slovenska aj zahraničia, ďalej pre obchodné centrá, turistické a rekreačné strediská, hotely a ďalšie subjekty. Na začiatok vypracujeme návrh podujatia s presnou cenovou kalkuláciou. Následne zabezpečíme kompletnú prípravu a realizáciu podujatia. Pre realizáciu firemných podujatí na kľúč máme pripravenú výbornú zvukovú a svetelnú techniku, pravidelne školený a zodpovedný tím pracovníkov, animátorov a organizátorov. Na podujatia taktiež zabezpečujeme profesionálov (DJ/kapela, fotograf, kamera, moderátor, SBS, doprava, ...) Pri podujatiach využívame profesionálny prístup, dlhoročné skúsenosti, kreativitu a inovácie. Zameriavame sa na detaily a atmosféru. 


Podujatie na kľúč 

Zabezpečíme akékoľvek podujatie na kľúč podľa požiadaviek našich klientov. K dispozícií máme špičkovú zvukovú a svetelnú techniku a množstvo profesionálov, ktorí sa postarajú o ten najlepší zážitok plný úsmevu a radosti.

Kontaktujte nás: