Event Slovakia

Sme fullservisová eventová a marketingová agentúra. Organizujeme výnimočné podujatia, pripravujeme delikátny catering a vytvárame krásne svadby s dôrazom na každý detail. Zabezpečujeme široký výber služieb ako aj celé podujatia na kľúč.

Pri našej práci kladieme dôraz na kvalitu, kreativitu, inovácie. Opierame sa o naše dlhoročné skúsenosti. Dokazujeme, že komunikácia s jedným dodávateľom zvyšuje kvalitu, šetrí čas a znižuje náklady.

Našim poslaním je vytvoriť zážitky a emócie na ktoré sa nezabúda. Medzi našich hrdých klientov patria: GELIMA a. s., Kia Motors Slovakia s.r.o., Bratislava Region Tourism, YETI, s. r. o. a mnohé ďalšie.

 

Martin

CEO

+421 905 301 686
info@eventslovakia.com 

Už od mala sa nikdy neuspokojím s priemerným výsledkom. Som hladný po nových a náročnejších výzvach. Pozerám sa neustále dopredu. Spolu s mojim tímom šikovných, inšpiratívnych a kreatívnych ľudí spájame výnimočné služby z najrôznejších oblastí a uspokojíme požiadavky aj najnáročnejších klientov.

Veronika

Wedding Manager

+421 949 885 521
info@eventslovakia.com

Milujem svoju prácu, lebo mi dáva príležitosť realizovať moje nápady s dôrazom na krásu a každý detail. Pri plánovaní a organizácii svadby, myslím na to, ako prekvapiť, zaujať, pozitívne šokovať a hlavne odbremeniť od stresu a starostí, ktoré sú so svadbou spojené. Najkrajší moment sú potom emócie a radosť.

Tatiana

Event Specialist

seligova.eventslovakia@gmail.com

Teším sa z príležitosti aplikovať moje nápady v správnom čase na správnom mieste a tým sa uplatniť v niečom, čo človeka baví. Súčasťou mojej práce je možnosť plniť klientom ich sny. Je to zodpovedná a krásna úloha ustrážiť každý detail.