Ochutnajte fantastický catering

catering na firemnú akciu, jedlo na firemnú akciu

Ochutnajte náš výnimočný catering, ktorý bude chutiť každému. Catering pripravíme podľa vašich požiadaviek a prianí z čerstvých a šťavnatých surovín. Sme dlhoroční experti v gastronómií a jedlo je naša vášeň. Všetky jedla a nápoje testujeme na vlastných žalúdkoch. Ochutnajte nie len tradičné jedlá na firemnú akciu, ale aj moderné a trendy jedlá. Pripravíme taktiež špeciálne menu pre celiatikov, pre hostí s intoleranciou na laktózu a podobne.

Na požiadanie taktiež zabezpečíme chutnú grilovačku, ochutnávku vína, koňaku, rumov, syra a iné. Vyhrnieme si rukávy a realizujeme pre vás s úsmevom kokteil párty, raut, banket, záhradnú párty či akýkoľvek event. Okrem samotného cateringu zabezpečíme aj doplnkové služby spojené s organizovaním eventu (prenájom inventáru, prípravu zvukovej a svetelnej techniky, eventový program). 

Catering na konferenciu - pre klientov pripravujeme jedlá plné energie a dostatnočné množstvo kávy, čaju a nápojov podľa výberu. Kvalitný catering pomôže lepšie zdolať firemné plánovanie či manažérske metódy ako brainstorming, metódu klobúkov a iné.

Catering na teambuilding - Aby sme našim klientom pomohli budovať kvalitný tím zamestnancov, pripravíme im skvelé jedlo. Priateľstvá vznikajúce pri dobrom jedle sú tie najtrvácnejšie.

Catering na firemné večierky a oslavy - Odmeňte svojich zamestnancov skvelým jedlom a nápojmi. Dajte svojim kolegom pocit, že sú súčasťou jednej veľkej rodiny. Firemné (vianočné, letné a iné) večierky sú najobľúbenejšími akciami.

Catering na raut - patrí medzi najobľúbenejšie formy stretnutí. Na raut pripravíme  kvalitné a chutné švédske stoly, pri ktorých sa hostia, počas konverzácie či sledovania umeleckého programu, obsluhujú sami.

Doprajte si z firemného podujatia maximálny zážitok a zverte nám aj technickú a programovú stránku podujatia. Všetko vybavíte na jednom mieste a ušetríte.

Kvalitný catering na firemnú akciu
Bratislava - Trnava - Nitra - Trenčín
Žilina - Banská Bystrica - Prešov - Košice