Valentín plný rozmanitosti

Každá duša má svoj vlastný prejav lásky, vyjadrenie úcty k druhému a spôsob velebenia či nažívania spoločného života. Preto, aby sa Valentín nestal nudným, vyhli sme sa jednotvárnosti. Prišli sme s ojedinelou ponukou verzií, ako si vychutnať čaro lásky po svojom prostredníctvom vkusných inšpirácií. 


ROMANTICKÝ VALENTÍN PRE ZAĽÚBENÝCH
Náruživí a láskychtiví partneri môžu svoj vzťah podporiť za hudobného sprievodu sláčikových symfónií, aké vznešene odohrajú mladí umelci Sláčikového kvarteta. Rytmicky zdatnejší a tanečne nevybiteľní hopsajú, čo ich “baterka” energického rozboja znesie a pri zvučných tónoch kapely Polux to vo vzťahu opätovne iskrí. (https://bit.ly/2TgBN8A) Rozkoš večera do hĺbky tela zahreje a fotokútik tieto okamihy jasnou spúšťou uchová naveky. Po zvodných pózach pred fotoboxom,(https://bit.ly/2S3NM9V) na línie sa zabúda, nuž i z koláčikov húfne ubúda. (https://bit.ly/2SnDUL2)  

pollux skupina kapelajpg

ROCKOVO DRSNÝ VALENTÍN 
O rockovú muziku zvučnej hudby sa fanúšikovia pričinia aj svojím hrdelným spevom na podmaz kapely Mr. 65 Rockabilly Band. (https://bit.ly/2TgBN8A) Tí, ktorí majú v obľube dosahovať “výšiny” a okraj hlasového rozsahu, sa zapoja spoločne s kapelou Queenshow do legendárnych piesní, aby im tak prinavrátili život. (https://bit.ly/2TgBN8A) Nebojácne poskoky či neverbálne gestá patriace k drsnej muzike sa za fotoboxom bleskovo zachytia. (https://bit.ly/2S3NM9V) Výdatnú stravu si zdravo zničení nadšenci bicií, basgitary i klarinetu môžu nechať pripraviť u profesionálov z cateringu. (https://bit.ly/2QUniux)

DSC_6028_LR-minjpg

PÁLIVO HORÚCI VALENTÍN AKROBATOV
Vrzrušenie kúzel a mágie, čo zamotá myseľ a nedovolí prestať pátrať vyznávačom logiky, predvedie kúzelník iluzionistickým vystúpením. (https://bit.ly/2MgecpL) Hrejivé ohne tanečnice svetelnej a ohňovej show rozpália vnútro a chladný február sa z valentínskych sŕdc vytratí. (https://bit.ly/2MgecpL) Provokatívne dvojice pochytia inšpiráciu silového umenia, s ktorým sa za hudobnej kompozície podarí vyraziť dych. (https://bit.ly/2UzmjNH) Brušné tance, ženských kriviek, poukážu na štíhly driek, ktorý však treba živiť lahodnými pochúťkami od cateringu.  (https://bit.ly/2QUniux) Pre všetky tieto nadštandardné a netradičné umelecké prvky, vo vzduchu, na pevnej pôde i na tanieri, fotokútik len nakrátko počká v tieni. (https://bit.ly/2S3NM9V)


001-194-minJPG

Sme odborníci na eventy, preto neváhajte sa na nás v EventSlovakia kedykoľvek obrátiť. Radi poradíme a vyberieme ten najlepší program.