Tanečná show a hostesing na firemnú akciu

Pozrite si fotogalériu o tom, ako to roztočila naša tanečná skupina Grupo Caliente na firemnej akcii v Magnus Game! 

tanecna show dance show slovakiajpg

Tanečnice okrem zvodných pohybov do rytmického taktu hudby, vedia vyčariť roztomilý úsmev. Ich príjemná nálada sa šíri okolím a hostia sa cítia vítaní. Na začiatok sa podával aperitív tradičného rázu - šampanské a jahody.

podujatie s Grupo Calientejpg

Priestory luxusnej herne Magnus Game, situovanej v historickom centre mesta, dovoľovali hosťom zažiť víťazstvo prostredníctvom videolotérijných systémov a výherných automatov, osviežiť sa širokou ponukou nápojov a posilniť občerstvením. Niektorí to zábavou večer roztočili, ďalší využili koleso šťastia.
 
Tanec Tanen skupina Grupo Calientejpg

Ako vraví typické české porekadlo: "Čert nikdy nespí." A tak "čertice" sprevádzali večerný program spoločnosti svojim lahodným pôvabom, aby vzbudili rozkoš a žiaden hosť sa nepobral predčasne k spánku. Hrejivé plamené Grupa Caliente vzbĺkli skôr než nastala polnoc a tanečnice vzpružili pozornosť prítomných. Odreagovaním sa možno ľahko zbaviť psychickej záťaže čerpanej počas náročného kalendárneho roka napätých pracovných dní.

MAGNUS GAMEjpg

Exotická hudba a orient zahraničného pôvodu bola priblížená divákom v tématicky zvolenom šate vianočného charakteru, čím pocítili hrejivosť telesného vzrušenia i v chladných časoch zimného obdobia.

grupo caliente show bratislava slovakiajpg

Radosť každého má rôzne formy prejavu, niekto ju cíti vnútorne, iný chýri navôkol. Podstatným je zdieľanie neopakovateľných okamihov, transformovanie pracovných vzťahov na osobné a spoločne redukovať nahromadený stres, ktorý môže vyústiť do depresie. S čistým štítom duševného stavu môžeme omnoho ľahšie vstúpiť do nového roka a dopriať si reset.

vianony veierok Event Slovakiajpg

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša na podujatia (eventy, firemné akcie, firemné večierky, svadby a iné) už od roku 2003 hudbu a horúce tance Latinskej Ameriky, Orientu a iných exotických krajín. Rezervácia na +421 905 301 686 alebo info@eventslovakia.com