Sme špecialisti na vytváranie zážitkov a emócií

Sme špecialisti na vytváranie zážitkov, emócií a výnimočných okamihov už od roku 2010. Stanovujeme si jasné ciele. Neustále hľadáme nové inovácie a prijímame veľké výzvy. Máme skúsenosti, sme kreatívni a zodpovední profesionáli.

Martin (CEO & Event Manager)

DSC_2918jpg

V eventovom prostredí sa aktívne pohybujem viac ako 10 rokov. Začínal som ako DJ a moderátor na rôznych podujatiach. Vášeň k eventom ma neustále baví a napĺňa. Dokážem klientom správne poradiť pri príprave akéhokoľvek podujatia. Od mála sa nikdy neuspokojím s priemerným výsledkom. Som hladný po nových a náročnejších výzvach. Pozerám sa neustále dopredu. Spolu s mojim tímom šikovných, inšpiratívnych a kreatívnych ľudí spájame výnimočné služby z najrôznejších oblastí a uspokojíme požiadavky aj najnáročnejších klientov.

Veronika (Wedding Manager & Wedding Coordinator)

DSC_2905jpg

predstavenie pripravujeme :)


Tatiana (Event Specialist)

DSC_2892jpg

Hoci je odvetvie eventu pre mňa novou výzvou, považujem ho za prirodzené územie svojho rozvoja a sebarealizácie. Prezentovať ľuďom a viesť komunikáciu, ma priviedlo k cibreniu vnímania postojov z druhej strany, ktoré sú pozoruhodne podnetné. Kultúrny život tanca, hry na klavír, ochotníckeho divadelníctva mi dovoľujú porozumieť potrebám profesionálnych umelcov. Preto práca s emóciami a jej formy prejavu sú oblasťou môjho záujmu. Nájsť spôsob, akým podať informácie v súlade s marketingovým zámerom a odhadnúť mieru prijateľnosti sú obrovským puncom sebakontroly. Takto by som vyjadrila sféru svojho pôsobenia.